اخبار

جستجو
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ اخبار 9
کارگاه آموزشی معرفی ژئوپارک ارس، ژئوسایت ها و زمین شناسی منطقه (ویژه همیاران ژئوپارک ارس)
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ اخبار 105
سومین دوره مسابقات بین المللی تیراندازی با کمان سنتی 13-15 اسفند در ژئوپارک ارس
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ اخبار 129
همیار ژئوپارک ارس آقای صابر سلیمی علمداری در مسابقه بین المللی عکس ASISAfoto برنده جایزه ویژه هیئت داوران در بخش طبیعت شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸ اخبار 125
کارگاه آشنایی با مفاهیم ژئوپارک، اشتغال جامعه محلی و همیاری ژئوپارک
۱۳۹۸/۰۹/۰۹ اخبار 145
کارگاه حفاظت و تفسیر میراث زمین شناختی، ژئوپارک و ژئوتوریسم
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ اخبار 122
کارگاه آموزشی ژئوپارک، اشتغال جامعه محلی و همیاری ژئوپارک
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ اخبار 185
جایزه ویژه ژئوپارک ارس برای عکس های منتخب با موضوع ژئوپارک ارس
۱۳۹۸/۰۵/۳۰ اخبار 311
در راستای تکمیل زیرساخت های ژئوپارک ارس، مراکز بازدید جدیدی در حوزه طبیعت گردی و آشنایی با مباحث میراث زمین شناختی به عنوان مقاصد جدید توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و با همکاری معاونت فنی و امور زیربنایی طراحی و عملیاتی گردیدند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ اخبار 168
نقشه اجرایی و برآورد نهایی پروژه ساختمان ویزیتورسنتر ژئوپارک ارس تحویل سازمان منطقه آزاد ارس گردید
۱۳۹۸/۰۴/۱۰ ژئوپارک 240
فعالیت­ها و اقدامات انجام شده در ژئوپارک ارس به تایید کمیسیون ملی یونسکو رسید.
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ اخبار 241
در راستای آشنایی معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس با پروژه عضویت ارس در شبکه ژئوپارک های یونسکو نشست دوساعته ای با حضور کلیه معاونین و مدیران سازمان برگزار گردید
۱۳۹۸/۰۳/۱۸ اخبار 196
کارگاه آموزشی با حضور علیرضا امری کاظمی مدیر ژئوپارک جهانی قشم و خانم سوما سیدیونسی مشاور و طراح ژئوپروداکت، در مرکز نوردوز برگزار گردید
۱۳۹۸/۰۳/۰۱ اخبار 211
به مناسبت بزرگداشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، همکاران شاغل در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری به همراه معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس به دیدار مدیر عامل سازمان رفتند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲ آموزش 294
کارگاه آموزشی ویژه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی جلفا با عنوان آشنایی با مبانی ژئوپارک و ژئوتوریسم به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و همکاری بخشداری جلفا در روز پنج شنبه 29 فروردین به میزبانی اکوموزه گلفرج برگزار گردید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ آموزش 266
این تفاهم نامه سه جانبه به منظور تسهیل همکاری های مشترک، تبادل تجربیات و خدمات کارشناسی و تسریع در روند ثبت جهانی ژئوپارک های ملی به امضا رسید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶ آموزش 230
جوانان فعال در عرصه صنایع دستی، رسانه، ورزش و امور اجتماعی به نمایندگی از ژئوپارک ارس در این رویداد سه روزه حضور بهم رساندند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ اخبار 228
تیم بسکتبال ژئوپارک ارس قهرمان مسابقات زیر 12سال شد
۱۳۹۷/۰۹/۲۴ اخبار 270
جلسه بررسی طرح های مربوط به ویزیتور سنتر ژئوپارک ارس
۱۳۹۷/۰۹/۰۶ اخبار 244
دکتر داداش زاده دانشگاه تبریز را پشتیبان توسعه اری در همه زمینه ها عنوان و از آمادگی سازمان منطقه آزاد ارس جهت همکاری با مرکز پژوهشی ژئوتوریسم در ثبت جهانی ژئوپارک ارس خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۰ اخبار 336
محسن نریمان با تاکید بر لزوم انجام تمهیدات مورد نیاز برای تکمیل پرونده ثبت جهانی ژئوپارک ارس در یونسکو، گفت: ژئوپارک یکی از اولویت های ارس است.
۱۳۹۷/۰۶/۱۲ اخبار 270
در راستای هماهنگی و هم افزایی بخش های مختلف سازمان جهت آماده سازی پرونده ثبت جهانی ژئوپارک ارس در فهرست ژئوپارک های یونسکو، شورای راهبردی ژئوپارک ارس به دستور مدیرعامل محترم سازمان تشکیل و اولین جلسه این شورابا حضور اعضاء برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ اخبار 331
ژئوپارک ملی ارس در راستای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های این منطقه به عنوان دومین ژئوپارک داوطلب جهت عضویت در شبکه جهانی ژئوپارک های یونسکو در نشستی که به میزبانی منطقه آزاد قشم در روزهای 8 الی 10 اردیبهشت برگزار شد حضور یافت.