اخبار

جستجو
۱۳۹۸/۰۳/۰۱ اخبار 8
به مناسبت بزرگداشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، همکاران شاغل در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری به همراه معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس به دیدار مدیر عامل سازمان رفتند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲ آموزش 77
کارگاه آموزشی ویژه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی جلفا با عنوان آشنایی با مبانی ژئوپارک و ژئوتوریسم به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس و همکاری بخشداری جلفا در روز پنج شنبه 29 فروردین به میزبانی اکوموزه گلفرج برگزار گردید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ آموزش 102
این تفاهم نامه سه جانبه به منظور تسهیل همکاری های مشترک، تبادل تجربیات و خدمات کارشناسی و تسریع در روند ثبت جهانی ژئوپارک های ملی به امضا رسید.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶ آموزش 70
جوانان فعال در عرصه صنایع دستی، رسانه، ورزش و امور اجتماعی به نمایندگی از ژئوپارک ارس در این رویداد سه روزه حضور بهم رساندند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۵ اخبار 60
تیم بسکتبال ژئوپارک ارس قهرمان مسابقات زیر 12سال شد
۱۳۹۷/۰۹/۲۴ اخبار 101
جلسه بررسی طرح های مربوط به ویزیتور سنتر ژئوپارک ارس
۱۳۹۷/۰۹/۰۶ اخبار 99
دکتر داداش زاده دانشگاه تبریز را پشتیبان توسعه اری در همه زمینه ها عنوان و از آمادگی سازمان منطقه آزاد ارس جهت همکاری با مرکز پژوهشی ژئوتوریسم در ثبت جهانی ژئوپارک ارس خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۰ اخبار 179
محسن نریمان با تاکید بر لزوم انجام تمهیدات مورد نیاز برای تکمیل پرونده ثبت جهانی ژئوپارک ارس در یونسکو، گفت: ژئوپارک یکی از اولویت های ارس است.
۱۳۹۷/۰۶/۱۲ اخبار 121
در راستای هماهنگی و هم افزایی بخش های مختلف سازمان جهت آماده سازی پرونده ثبت جهانی ژئوپارک ارس در فهرست ژئوپارک های یونسکو، شورای راهبردی ژئوپارک ارس به دستور مدیرعامل محترم سازمان تشکیل و اولین جلسه این شورابا حضور اعضاء برگزار گردید.
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ اخبار 149
ژئوپارک ملی ارس در راستای معرفی ظرفیت ها و پتانسیل های این منطقه به عنوان دومین ژئوپارک داوطلب جهت عضویت در شبکه جهانی ژئوپارک های یونسکو در نشستی که به میزبانی منطقه آزاد قشم در روزهای 8 الی 10 اردیبهشت برگزار شد حضور یافت.